Kurumsal Taşımacılık

batman metropol nakliyat Kurumsal Taşımacılık

Yüksek teknolojiye sahip taşıma asansörleri ile her kata ofis ve büro eşyanızı çizmeden taşıyoruz. Batman’ da her bölgede organize çalışan ekiplerimizle 7/24 kesintisiz olarak ofis ve büro taşıyoruz . Kurumsal taşımacılık firmamız ilkeli ve prensipli duruşuyla Batman‘da Nakliyat sektöründe zirve yapan firmamız, ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde de sektöründe zirve yapmıştır. En iyi şartlarda eşyalarınızın taşınması için özel ekipler ve sistemler oluşturulur.iş takibi sıralı olarak belirli departmanlarımız tarafından takip edilir. Size en iyi sonucu verene kadar tüm şirketimiz canla başla profesyonel mücadele verir. Ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız sökülür edilir. Demonte olan bütün eşyalarınız hijyenik malzemeyle paketlenir.ikinci yerinizde ise bunların monte ve dizaynı yapılır. Mobilya ve beyaz eşya demonte, ambalajlama ve monte işlemi uzman ekipler tarafından yapılır. Sahada çalışan tüm ekiplerimiz uzman ve seçkin kişilerden oluşur. Aradığınız profesyonel ofis, büro taşıma uzman marangozlar ile Evden Eve Nakliyat ofis ve büro taşıma şirketimizde. Bizi arayarak tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı taşımada garanti altına almış olursunuz..


Ofis Büro Taşıma Esasları
Ofis ve iş yeri taşımalarında en önemli konulardan biriden dosya, klasör, arşiv,  ufak eşyalar ve kırılacak eşyaların toplanması ve yerleşmesidir. Evden Eve Nakliyat size özel paketleme ve kolileme hizmeti sunar. Ofis ve iş yerinizde bulunan ufak ve kırılacak eşyalarınız hijyenik şekilde toplanır ve paketlenir. Paketlerin üzerine ne oldukları ve nerde alındıkları yazılır. Bu sayede ofis ve iş yerinizin ikinci yerde rahatça eşya taşıma ve yerleşmesi sağlanır. Arşiv ve klasör taşımaları ise uzman ekipler tarafından yapılır. Raf ve dolaplardaki klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır ikinci yerde aynı şekilde yerleştirilir. Bu sayede arşiviniz karışmadan ikinci yerinizde hazır olur. Sizde bizi tercih edin taşımanın bin bir kolaylıklarında faydalanın. Batman'da kurumsal taşımacılık yapısı içinde faaliyet gösteren tek firması Evden Eve Nakliyat.

Asansörlü Ofis Büro Taşıma
Kurumsal taşımacılık firmamız dar merdiven ve yüksek katlarda ofis taşımak artık sorun değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz. Sizin ofis ve iş yerinizi en iyi şekilde taşıya bilmek içi, yurt dışında taşıma asansörleri getirdik. Bu asansörler yüksek teknolojiye sahip ve modern taşıma asansörler dir. Sizde bizimle içiniz rahat bir şekilde ofis ve iş yerinizi uygun nakliyat fiyatları ile asansörlü taşıtırsınız. En iyi şekilde asansörlü ofis ve iş yeri taşıması için Bizi arayın..

HEMEN İLETIŞIM

Bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz? Batman Evden Eve Nakliyat.